http://www.polanik-uslugi.pl/36-uslugi/80-frezowanie-cnc

frezowanie cnc

Jednym z największych producentów specjalistycznego sprzętu do lekkoatletyki na świecie jest polskie przedsiębiorstwo Polanik, które cieszy się doskonałą renomą. Poza dostarczaniem nowoczesnych akcesoriów sportowych wysokiej jakości do ponad sześćdziesięciu różnych krajów zajmujemy się także świadczeniem specjalistycznych usług z zakresu obróbki metali na lokalnym rynku. Działalnością tego rodzaju zajmujemy się nieustannie od roku 1966, a nasze doświadczenie idzie w parze z rozbudowanym u nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam świadczyć usługi takie jak frezowanie CNC. Podejmujemy się także toczenia CNC oraz cięcia plazmą i obróbki skrawaniem. Oczywiście wszystkie usługi, w tym wysoce precyzyjne toczenie i frezowanie CNC, dostępne są w bardzo przystępnych cenach.

http://e-pakowarka.pl/168-manualne-owijarki-poziome

owijarka folii stretch

Automatyzacja procesów pakowania niesie ze sobą wiele zalet. Odpowiednie maszyny z całą pewnością znajdą Państwo we wszechstronnej i w zróżnicowanej ofercie naszej hurtowni E-pakowarka. Sprowadzamy między innymi wiązarki PP PET, a także specjalne zgrzewarki próżniowe. Automatyczna owijarka folii stretch także cieszy się ogromną popularnością. Oczywiście w naszej ofercie nie mogło zabraknąć elementów takich jak na przykład maszyny do składania i do zaklejania kartonów. Takie urządzenia, podobnie jak i owijarka folii stretch, dostępne są w bardzo przystępnych cenach. Sklep E-pakowarka zajmuje się także serwisem automatycznych maszyn do pakowania.

https://www.grupajmc.pl/

rury bezszwowe

W obecnych czasach przy stawianiu określonych konstrukcji warto jest wybrać jakościowe oraz funkcjonalne elementy, przykładem artykułu następującego typu jak rury bezszwowe. Wykonane z wysokojakościowych materiałów zgodnie z obowiązującymi normami, produkcja różnymi metodami tym charakteryzują się rury bezszwowe. Ponadto warto jest skorzystać z oferty powyższego elementu z tego względu, że charakteryzują się wysoką jakością wykonania, jak również trwałością. Z kolei dostęp do produktu tego typu znajdziemy w ramach oferty przedsiębiorstwa Grupa JMC. Dodatkowo opisywana firma oferuje wiele innych równie koniecznych artykułów. Niewątpliwą zaletą, jeżeli chodzi o ofertę opisywanego przedsiębiorstwa jest nie tylko wysoka jakość wykonania dostępnych produktów, ale także to, że oferta Grupy JMC jest skierowana do podmiotów funkcjonujący w różnych branżach. Dodatkowo grupa jmc to nie tylko produkty, lecz także i serwis.

https://sklep.agro-plus.com.pl/category/maszyny

części do maszyn rolniczych sklep online

Dzisiaj wraz ze zmieniającym się światem, licznych przekształceń doznaje także rolnictwo. Jednym z takich przypadków, jest miejsce zakupu części do maszyn rolniczych. Sklep online zaczyna stanowić konkurencję dla punktu stacjonarnego. W szczególności na słabiej zaludnionych terenach, gdzie zagęszczenie zabudowy jest najmniejsze, a odległości z gospodarstwa do sklepu największe. W tym wypadku zakupy online to duża oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Wie o tym każdy, kto korzystał z tego typu usług. Nie ma w tym absolut je nic dziwnego. Ze względu na przytoczone powyżej argumenty, coraz więcej rolników tak kupuje części do maszyn rolniczych.Sklep online jest w tej kwestii środkiem niezwykle wygodnym. Świadczą o tym także wszelkie dane statystyczne i badania opinii publicznej. Sprzedaż internetowa wchodzi przebojem także na rynek produktów potrzebnych, do prowadzenia gospodarstwa rolnego. Oczywiście,minie jeszcze sporo czasu zanim trend ten się upowszechni, ale już dzisiaj warto odwiedzić stronę sklep.agro-plus.com.pl

Jakościowe nakrętki ze stali nierdzewnej

brak zdjęcia

Wykonywanie nakrętek i śrub trapezowych na wymiar z jakościowej stali węglowej lub nierdzewnej, to przykładowy element oferty usługowej, przedsiębiorstwa Polmech, elastycznie podchodzącego do każdego zamówienia. Oferowana na dogodnych warunkach cenowych, nakrętka trapezowa sześciokątna nierdzewna, w połączeniu z odpowiednio dobranymi do niej śrubami, tworzą solidne połączenia, z możliwości przenoszenia największych przeciążeń. Układy napędowe podnośników to jedno z zastosowań wymienionych podzespołów, nierdzewnych i odpornych na zanieczyszczenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Stalowa nakrętka trapezowa sześciokątna nierdzewna, w interesującej nas ilości, dostarczana jest do klienta, w możliwie najkrótszym czasie, wszelkie pytania ofertowe, zadamy telefonicznie.

Moc korzyści związane ze skorzystaniem z oferty firmy Silco.

brak zdjęcia

W dzisiejszych czasach przy konieczności działania większości urządzeń poprzez zasilanie na prąd, produktem bardzo popytowym są zasilacze. Starups jest jednym z przedsiębiorstwem odpowiedzialny za produkcję opisywanego towaru. Szeroki wybór mocy zasilania, długa możliwość użytkowania to wszystko charakteryzuje zasilacze starups. W wyżej opisany produkt możemy zaopatrzyć się za pośrednictwem Silco, w ofercie którego znajdziemy szeroki wybór zasilaczy starups i wiele innych marek, ale również innych urządzeń elektronicznych. Niewątpliwą zaletą zasilaczy marki starups jest jego szeroka funkcjonalność oraz to, że w jego wnętrzu zostało wbudowanych wiele udogodnień typu ekran lcd, co wpływa na łatwość oraz intuicyjność użytkowania sprzętu. Poza tym urządzenie jest także niezawodne. Przedsiębiorstwo Silco odpowiada również za cały proces związany z zasilaniem gwarancyjnym. Dodatkowo oprócz dostarczanie urządzeń elektrycznym swoim klientom, firma zajmuje się również wszelkie prace elektryczne dotyczące instalacji systemu.

http://windy-raczkowski.pl/platformy-dla-osob-niepelnosprawnych-bez-szybu/

windy samochodowe

Firma, funkcjonująca na polskim rynku od wielu lat proponuje sprzedaż, montaż oraz serwisowanie urządzeń dźwigowych, takich jak windy towarowe oraz osobowe, a także windy samochodowe czy platformy magazynowe. Wszystkie proponowane przez tę firmę urządzenia są nowocześnie zaprojektowane i wykonane z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii oraz doskonałej jakości materiałów. Dzięki czemu wszystkie windy są trwałe i funkcjonują sprawnie przez wiele lat. Windy samochodowe, służące do transportu w pionie ut odznaczają się dużym udźwigiem, jaki jest dostosowywany do wymagań klientów. Posiadają one napęd elektryczny, a urządzenia napędowe charakteryzują się cichym i efektywnym trybem pracy. Nawet przy znacznym natężeniu ruchu, windy te pracują bezawaryjnie i sprawnie. W ofercie tego producenta znajdziemy również windy osobowe, w tym windy z napędem hydraulicznym, a także windy magazynowe czy platformy przy schodowe. Z pełną ofertą tego producenta można zapoznać się na jego stronie online.

Niezbędne wyposażenie każdego magazynu

brak zdjęcia

Przeciętnemu człowiekowi pomieszczenia magazynowe kojarzą się dość jednoznacznie. Po wizycie w takim miejscu, w jego pamięci pozostają wspomnienia związane z rozległymi powierzchniami, masą towarów, które są przestawiane z miejsca na miejsce oraz z uwijającymi się w ferworze pracy ludźmi. Gdzieniegdzie przy tym przemykają wszędobylskie wózki widłowe. Sprzedaż zalegających w magazynach towarów jest więc możliwa jedynie dzięki dobrej organizacji pracy. Nie ulega przy tym wątpliwości, że ta organizacja jest w dużym stopniu zależna od wyposażenia, które pozostaje do dyspozycji osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie tych pomieszczeń. Jednym z głównych elementów właściwego wyposażenia są wspomniane już wózki widłowe. Sprzedaż tego specjalistycznego sprzętu jest prowadzona również przez producentów. Można się o tym przekonać odnajdując w sieci internetowej właściwe strony, na przykład tę prowadzoną przez firmę Emtor.

Nowoczesne instalacje w chłodniach sklepowych

brak zdjęcia

Budowa chłodni i innego rodzaju instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych to główny obszar działalności naszego przedsiębiorstwa. Od wielu lat wdrażamy na polskim rynku innowacyjne rozwiążania w obszarze klimatyzacji i chłodnictwa. Są to zarówno standardowe produkty (np. nowoczesne klimatyzatory elektryczne), jak i różnego rodzaju specjalistyczne rozwiążania technologiczne, na które zapotrzebowanie zgłasza rosnąca liczba klientów biznesowych. Chodzi m.in. o takie usługi jak budowa chłodni przemysłowe, klimatyzacja serwerowni, budowa mroźni składowych na produkty szybko psujące się i wiele innych. Wszystkie produkty naszej firmy charakteryzują się wysoką jakością i odpowiednim poziomem bezpieczeństwa i są objęte gwarancją producenta. Nasi specjaliści oferują także szeroki pakiet usług w zakresie serwisu i napraw urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych. Szczegółowy opis stosowanych technologii i oferowanych produktów i usług znajduje się na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa.

Specjalistyczne system SNA i nie tylko

brak zdjęcia

Niemiecka firma Telzas to wiodący producent i dostawca systemów zasilania awaryjnego, zdalnego monitorowania oraz systemów monitorujących, a wśród nich oprogramowania SNA. Znajdują one zastosowanie w telekomunikacji, IT, energetyce, przemyśle oraz w wielu innych branżach usługowych. Firma gwarantuje pełną obsługę klienta - począwszy od rozpoznania potrzeb klienta, poprzez analizę usług i projekt wraz z dostawą sprzętu oraz wdrożeniem. Można również skorzystać z profesjonalnych porad oraz specjalistycznych szkoleń przeznaczonych dla personelu, który będzie obsługiwał systemy. Oferowane przez Telzas oprogramowania powstają we współpracy z wiodącymi instytutami naukowymi. Jednym z popularniejszych systemów jest SNA - Physical monitoring, czyli system monitoringu agregatów. Szczegółowe informacje na temat wszystkich usług dostarczanych przez przedsiębiorstwo Telzas można znaleźć na stronie internetowej firmy. W razie pytań można kontaktować się z doradcami klienta, którzy wyjaśniają wszelkie wątpliwości odnośnie systemów i sposobów ich wdrażania.

zamknięcia southco

Solidnie wykonane elementy składowe szafek

Bardzo ważnym rozwiązaniem w przypadku zdecydowanej większości elementów umeblowania do wnętrz mieszkalnych lub biurowych, są okucia. Dzięki nim poszczególne szafki charakteryzują się praktycznością zastosowania. Wśród produktów z tej kategorii tematycznej, które cieszą się na rynku szczególnie wielką popularnością, są zamknięcia (Southco). Proponowane rozwiązania są dostępne do kupienia za pieniądze, które nie stanowią przesadnego obciążenia portfeli wszystkich zainteresowanych. Poza tym warto zaznaczyć, że prezentowane zamknięcia (Southco) cechują się szczególnie wysokim poziomem wytrzymałości na uszkodzenia.

Spawanie przy użyciu odpowiednich maszyn

brak zdjęcia

Montaż urządzeń elektrycznych, jak też ich wykonywanie, na przykład na potrzeby branży kolejowej, to specjalność firmy Dellner Components. Wykonuje ona wiele usług, w tym okablowanie wagonów kolejowych, a inną proponowaną czynnością jest spawanie elementów czy części i konstrukcji wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu. Spawanie dotyczy nie tylko branży kolejowej, ale też okrętowej, stoczniowej, maszynowej, jest również realizowane na potrzeby przemysłu wydobywczego. Dellner Components gwarantuje trwałość i precyzję spawania, a proces ten może być realizowany przy wykorzystaniu wielu surowców, na przykład stali, żeliwa, stali chromowej i konstrukcyjnej, jak i aluminium. Wszystkie prace są wykonywane terminowo oraz w pełni zgodne z założeniami klientów, oraz ustaleniami. Obróbka jest wykonywana przy pomocy nowoczesnych spawarek, które są w stanie pracować między innymi pod powierzchnią wody.

Wagi hakowe do ważenia towarów

brak zdjęcia

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w opracowywaniu i wdrażaniu nowoczesnych urządzeń wagowych. Oferowane są wagi hakowe, które umożliwiają ważenie różnorodnych produktów w procesie technologicznym, a także w magazynach i centrach przeładunkowych. Produkowane rozwiązania są wysoce precyzyjne, ponieważ opierają się na najnowocześniejszych podzespołach konstrukcyjnych. Wagi hakowe są popularnie wykorzystywane w masarniach, przemyśle owocowo-warzywnym, a także magazynach surowcowych różnego typu. Wszystkie urządzenia wagowe oferowane przez firmę wyposażone są w oprogramowanie sterujące oraz automatyczne systemy pomiarowe. Dzięki temu proces ważenia może być prowadzony bezpośrednio w trakcie produkcji czy magazynowania towarów. Wagi wyskalowane są w kilogramach i funtach co pomaga prowadzić transakcje handlowe z partnerami zagranicznymi. Wszystkie rozwiązania opierają się na zaawansowanej elektronice, która gwarantuje najwyższą precyzje pomiarową.

Pomiar wiatru wstępnym badaniem przed zaprojektowaniem farmy wiatrowej

brak zdjęcia

Farmy wiatrowe to wspaniale rozwiązania pozyskiwania energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych. Jednak farmy wiatrowej nie buduje się z dnia na dzień. Aby ta inwestycja była opłacalna i efektywna należy najpierw zaprojektować ustawienie i moc poszczególnych wiatraków. Nie ma to sensu, jeśli nie będzie wcześniej przeprowadzony pomiar wiatru. Konsorcjum Vendor System Group realizuje inwestycje w zakresie pozyskiwania energii z OZE i zajmuje się także pracami przygotowawczymi do nich. Pomiar wiatru wykonywany jest na specjalnym maszcie o wysokości od 80 do 120 metrów ustawionym w rejonie przyszłej farmy. Proces pomiarowy trwa minimum przez pełny rok, ale wielu inwestorów decyduje się wydłużyć ją nawet do trzech lat, po to aby uzyskać bardziej uśrednione i wiarygodne dane. Dopiero po zebraniu danych z pomiaru wiatru możliwe jest optymalne zaprojektowanie elektrowni wiatrowej w danym terenie. Wszystkie te usługi, począwszy od pomiarów oraz sporządzenia odpowiedniej dokumentacji, poprzez właściwy projekt i skończywszy na realizacji - wykonują firmy z konsorcjum VSG.

Sprawdzony producent maszyn do lodów kręconych

brak zdjęcia

Jesteśmy producentem maszyn do lodów popularnie zwanych świderkami. Nasze maszyny do lodów amerykańskich cechuje wysoka wydajność, prostota i bezawaryjność. Nasze maszyny są ponadto energooszczędne, dzięki czemu pozwalają obniżyć koszty eksploatacji. Wykorzystujemy wyłącznie podzespoły firm o dużej renomie takich jak SIEMENS, BONFIGLIOLI, EMBRACO ASPERA i DANFOSS, aby zapewnić jak najwyższą jakość naszych automatów. Nasze maszyny do lodów amerykańskich wyprzedzają konkurencję na wielu polach i są wynikiem wieloletnich badań i pracy nad udoskonalaniem ich formy. Tym, co je szczególnie wyróżniam, jest brak elementów obsługi manualnej i zastąpienie ich systemami Basat IPS - Logic. Czynności związane z wydawaniem porcji odbywają się w naszych maszynach poprzez uprzednie wprowadzenie potrzebnych danych do sterownika. Kolejną zaskakującą funkcją automatów Basat jest możliwość powiadamiania SMS informacji o stanie maszyny, które uznają Państwo za niezbędne. Wybór automatów Basat to bycie o krok przed konkurencją!

Wysokiej jakości pakowaczki automatyczne

http://www.metal-chem.com/pakowaczki-metalchem.php

Zajmujemy się wytwarzaniem maszyn na indywidualne zamówienie, przeznaczonych dla branży produkcyjnej. Oferowane przez nas sprzęty są więc w pełni dostosowane względem potrzeb klienta, usprawniając proces technologiczny. Projektujemy oraz produkujemy pakowaczki automatyczne. Są to urządzenia o zróżnicowanych właściwościach, umożliwiające szybkie i dokładne zabezpieczenie ładunku. Pakowaczki mogą owijać produkt folią stretch, lub wykonywać konfekcjonowanie oraz pakowanie pojedynczych detali w opakowania foliowe lub papierowe. Są to więc wielofunkcyjne, niezawodne urządzenia, które można zaprogramować w zależności od specyfiki stanowiska. Maszyny są w pełni zautomatyzowane i niezwykle łatwe obsłudze. Zainstalowano w nich niezawodne układy sterowania.

Cromostal - instalacje pneumatyczne

brak zdjęcia

Czy jako przedsiębiorca zajmujesz się branżą, mającą związek z transportem materiałów sypkich? Czy myślisz o rozwinięciu swojej firmy? Czy chciałbyś zminimalizować koszty przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności? Skorzystaj z usług firmy Cromo - stal! Dlaczego akurat my? Zdobyliśmy cenne doświadczenie, dzięki któremu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Wykonamy dla twojej firmy kompleksową instalację umożliwiającą transport pneumatyczny materiałów sypkich. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami dysponujemy wysokiej klasy materiałami, takimi jak: rury kwasoodporne, kolana rurowe, łączniki, lance ssące i inne elementy potrzebne do wykonania tego typu instalacji. Rury kwasoodporne są odporne na destruktywne działanie czynników zewnętrznych i tych wewnątrz instalacji. Precyzyjnie wykonane podzespoły umożliwiają ekspresowy transport materiałów sypkich. Wyspecjalizowaliśmy się w tej dziedzinie, ponieważ dostrzegamy coraz szersze i częstsze zastosowanie transportu pneumatycznego.

Wytrzymałe spektrofotometry

brak zdjęcia

Spektrofotometry to urządzenia przeznaczone do wykonywania jakościowych oraz ilościowych analiz natężenia promieniowania. Wykorzystywane są także jako części urządzeń wykonujących chemiczne analizy spektralne. Spektrofotometry charakteryzują się dużą wytrzymałością, dokładnością wykonywanych pomiarów absorbancji oraz transmitancji ciał o stanie gazowym, ciekłym czy też stałym, przy czym są niezwykle proste w obsłudze. Firma ALCHEM GRUPA oferuje swoim odbiorcom kompleksowe wyposażenie laboratoriów w najwyższej jakości sprzęt. W naszym asortymencie znajduje się wiele rodzajów produktów, od podstawowego wyposażenia, przez zaawansowany sprzęt chromatograficzny i spektrofotometryczny, aż po odczynniki chemiczne, w które powinno być zaopatrzone każde laboratorium. Nasza oferta skierowana jest do przemysłowych, naukowych i medycznych laboratoriów, a także państwowych instytucji nadzoru oraz laboratoriów przedsiębiorstw komunalnych, które serdecznie zapraszamy do współpracy.

Produkcja i sprzedaż pieców laboratoryjnych

brak zdjęcia

Od 1992 roku zajmujemy się wytwarzaniem urządzeń stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Wśród oferowanych przez nas sprzętów można znaleźć między innymi specjalistyczne piece laboratoryjne. Są to produkty wysokotemperaturowe, umożliwiające osiąganie temperatury 600, 1400 a nawet 3000 stopni Celsjusza. Dzięki temu mogą być one wykorzystywane podczas wszelkiego rodzaju badań laboratoryjnych. Oferowane przez nas sprzęty tworzone są jako piece komorowe, rurowe bądź taśmowe. Są to wydajne urządzenia, w których używane są grzałki dostarczane przez współpracujących z nami, renomowanych producentów. Ze względu na doskonałe właściwości oraz precyzyjny sposób działania, dostarczane przez nas piece laboratoryjne stosowane są w różnego rodzaju ośrodkach badawczych. Zajmujemy się także dystrybucją nowych pieców marki SNOL, które są dostępne w promocyjnych, obniżonych cenach. Produkty te dostarczamy bezpośrednio pod adres wskazany przez klienta.

Wynajmij najlepsze maszyny na budowę!

brak zdjęcia

Potrzebujesz profesjonalnych maszyn budowlanych bądź przemysłowych? Znajdź je w Internecie! To nie żart! Firma Cramo zajmuje się wypożyczaniem urządzeń tego typu, a jej szczegółową ofertę można znaleźć na stronie internetowej. Wśród dostępnych produktów są wszelakie maszyny budowlane, urządzenia sprzątające, systemy kontenerowe (między innymi kontenery biurowe, socjalne, sanitarne czy magazynowe), maszyny konstrukcyjne, ruchome podesty (np. elektryczne lub spalinowe) oraz nagrzewnice. Wynajem tych sprzętów jest możliwy w wielu oddziałach firmy w Polsce i w Europie. Strona internetowa jest podzielona na praktyczne sekcje, w których można odnaleźć poszczególne maszyny do wypożyczenia i zapoznać się z ich specyfikacją. Wszystkie urządzenia charakteryzuje solidność i wysoka odporność. Mogą pracować w ekstremalnych warunkach, sprawdzą się w wielu pracach. Agregaty, koparki czy nagrzewnice – wynajem tych i innych sprzętów oferowany jest w bardzo korzystnych cenach.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1