https://www.praca-dealerbmw.pl/home/stanowiska-dealer-bmw/doradca-serwisowy/

doradca serwisowy

Obecnie nasze salony BMW proponują pracę na różnych stanowiskach - w tym takich jak dealer, doradca serwisowy i wiele innych, typowych dla tego rodzaju branży. Naszym atutem jest możliwość proponowania dużych możliwości rozwojowych i elastyczności zatrudnienia - nie mówiąc o bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniu (w szczególności na takich stanowiskach jak doradca serwisowy czy mechanik samochodowy). Dużym zainteresowaniem wśród naszych kandydatów cieszą się także stanowiska kierownicze. Zapewniamy przejrzysty proces rekrutacji i miłą atmosferę, pozwalającą na wyłonienie najlepszych kandydatów do pracy.

http://www.alkaro.com.pl/?transport-spedycja-logistyka-warszawa

transport spedycja warszawa

Jeśli szukasz firmy, świadczącej takie usługi, jak transport, spedycja (Warszawa), serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy ALKARO. To renomowana, doświadczona firma, która na rynku działa już wiele lat. Oprócz usług, takich jak transport, spedycja (Warszawa), zajmujemy się także przewozem towarów i substancji niebezpiecznych na terenie Polski oraz za granicą. Posiadamy bogato wyposażoną flotę nowoczesnych samochodów, a nasi doświadczeni kierowcy mają na swoim koncie tysiące pokonanych kilometrów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do Klienta. Zapraszamy.

Kursy autkarowe za granicę

brak zdjęcia

W ofercie naszego przedsiębiorstwa autobusowego można znaleźć coraz bogatszą liczbę przewozów na różnych trasach. Oprócz tras krajowych coraz częściej otwieramy kursy zagraniczny - np. na takich popularnych kierunkach jak Warszawa-Lwów, Warszawa-Wilno czy Warszawa-Berlin. Zapewniamy konkurencyjne ceny biletów oraz rozwiniętą siatkę połączeń dla klientów. Na takich trasach zagranicznych jak Warszawa-Lwów czy na popularnych trasach krajowych istnieje możliwość zakupu biletów zarówno w kasach dworca, jak też za pośrednictwem internetu. Regularnie organizujemy ciekawe promocje na nasze niektóre bilety.

wynajem autokaru na ślub warszawa

Solidny wybór pojazdów

Nasza firma świadczy wysokiej jakości usługi transportowe, a także wynajem różnego rodzaju pojazdów (np. wynajem autokaru na ślub). Warszawa jest głównym obszarem naszej działalności, ale oferujemy usługi dla klientów także z innych regionów. Zapewniamy konkurencyjne ceny i elastyczne warunki wynajmu różnych pojazdów do przewozu osób. Dla klientów indywidualnych szczególnie atrakcyjnym rozwiązaniem jest wynajem pojazdów na różnego rodzaju wycieczki, pielgrzymki i imprezy okolicznościowe (np. na wynajem autokaru na ślub). Warszawa to bardzo konkurencyjny rynek dla tego rodzaju działalności przewozowej.

https://www.trafixbus.com/busy-warminsko-mazurskie

busy do holandii warmińsko-mazurskie

Czasami świetnie jest spędzić czas w domu razem ze znajomymi lub z rodziną, ale czasami na pewno mamy ochotę się gdzieś wyrwać, pojechać i na dłużej spędzić czas gdzieś indziej niż w domu. W takim razie może zainteresuje nas cos takiego jak busy do Holandii warmińsko-mazurskie? W końcu od lat chcieliśmy wybrać się za granicę, ale do tej pory nie mieliśmy ku temu odpowiedniej okazji. A skoro już się nadarzyła, to warto byłoby jej nie zmarnować. Zacznijmy od tego, że wejdziemy na tę stronę internetową firmy, która właśnie wynajmuje takie busy. Dzięki temu wiemy, że są naprawdę fantastyczni. Mają też naprawdę sporo pozytywnych komentarzy na swoje stronie. To najlepsza firma, jeśli chodzi o busy do Holandii warmińsko-mazurskie. Z nimi możemy pojechać choćby na koniec świata. Mają naprawdę korzystne dla nas ceny, a ich usługi są zawsze wykonywane na najwyższym poziomie. Nie zawiedziemy się na nich.

Korzystny i tani wynajem autokaru.

brak zdjęcia

Osoby organizujące zagraniczną jak i krajową wycieczkę, mogą wykorzystać dostępne u nas usługi i możliwości. Proponujemy szybki i tani środek lokomocji dzięki któremu bez problemów dostaniesz się na określone miejsce. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na tani wynajem autokaru z kierowcą. Warszawa jest jednym z miast, w którym bardzo łatwo można skontaktować się i wykorzystać dostępne usługi. Prezentujemy klientom wiele możliwości wykorzystania naszych pojazdów, można zarówno zamówić większe maszyny wycieczkowe, jak i busy do przewozu kilku, kilkunastu osób. Warunki w naszych pojazdach są bardzo komfortowe, ponadto proponujemy niskie stabilne ceny za korzystanie z naszych usług. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo pasażera i to pod tym kątem dobierać będziemy nasze trasy przejazdu. Zarówno na jazdę w jedną stronę, jak i obsługę całego czasu wycieczki można wykorzystać nasz wynajem autokaru z kierowcą. Warszawa jest jednym z miast, na którym można szybko skontaktować się z pracownikami naszej firmy.

http://www.dacia.dyszkiewicz.pl

salon dacia

Nasza firma prowadzi w Warszawie salon Dacia - rumuńskiego producenta samochodów, który cieszy się coraz większą popularnością na rynku polskim. Nasz salon Dacia oferuje obecnie wszystkie najbardziej popularne modele tej marki. W szczególności polecamy kompaktowe modele takie jak Sandero, Logan czy Lodgy, a także auta dostawcze tego producenta - takie jak Dokker czy Logan Van. Wszystkie pojazdy marki Dacia są bardzo wysokiej jakości, oszczędne oraz atrakcyjne wizualnie. W naszym salonie można nabyć auta na różnych warunkach - w tym w ramach bardzo korzystnego finansowania leasingowego dla firm.

http://www.nissan.dyszkiewicz.pl/

serwis nissan piaseczno

Samochód musi być sprawny jeśli jest to nasz główny środek transportu, którym dojeżdżamy do pracy, odwozimy dzieci do szkoły. Niestety auto czasami się psuje i wtedy nasze plany się walą. Serwis Nissan Piaseczno chętnie zaopiekuje się Twoim samochodem i szybko go zreperuje. Mamy świadomość, że każdemu zależy na czasie a nam zależy na zadowolonych klientach. Możesz nam zaufać, gdyż nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich pasją jest motoryzacja i mechanika, więc do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny. Zapraszamy na przeglądy techniczne, badania techniczne przez zakupem, badania techniczne samochodów z instalacją gazową. Naprawiamy samochody, podłączamy je pod system komputerowy aby zobrazować błędy. Serwis nissan Piaseczno to pomoc w szerokim zakresie. Nasze ceny są bardzo atrakcyjne, więc Twoja kieszeń będzie zadowolona a samochód szybko wróci do Twojego posiadania. Zaufaj nam już dziś.

Przewóz osób niepełnosprawnych

brak zdjęcia

Nasza firma dysponuje wysokiej jakości karetką medyczną, która pozwala na szybki i bezpieczny transport chorych i przewóz niepełnosprawnych. Warszawa jest głównym miejscem naszego działania, ale realizujemy transporty medyczne także poza tym miastem. Oferujemy przewozy wysokiej jakości karetką, w której znajduje się niezbędny sprzęt zgodny z obowiązującymi standardami w służbie zdrowia (w tym w zakresie ratownictwa medycznego). Zatrudniamy pracowników z dużym doświadczeniem, którzy dbają o bezpieczeństwo pacjentów przewożonych naszą karetką. W ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem cieszy się usługa, jaką jest przewóz niepełnosprawnych. Warszawa to dobry rynek w tym zakresie z uwagi na dużą liczbę osób niepełnosprawnych, którzy często wymagają przewozu specjalistycznym pojazdem. Oferujemy dogodne warunki, możliwość przejazdu w pozycji leżącej oraz opiekę ze stronnych naszych pracowników.

https://motoryzacja.wnp.pl/europejska-akcja-przywolawcza-bmw-obejmie-324-tys-samochodow,328360_1_0_0.html

płonące bmw

Często dopiero po wyjeździe pojazdu z salonu producent stwierdza wadę fabryczną, w przypadku usterki zagrażającej bezpieczeństwu koncern motoryzacyjny, zmuszony jest rozpocząć akcję serwisową. Płonące BMW to odosobnione przypadki w skali całego świata, jednak producent diagnozujący problem w postaci nieszczelnego układu recyrkulacji spalin, rozpoczął zakrojoną na szeroką skalę akcję przywoławczą. Tylko w naszym kraju przedstawiana akcja rozciąga się na ponad dziewiętnaście tysięcy samochodów osobowych, z silnikami czterocylindrowymi i sześciocylindrowymi diesla, już teraz można ustalać terminy wizyt w najbliższych autoryzowanych punktach ASO. Płonące BMW to znikomy problem, w punktach serwisowych przeprowadzana jest najpierw rutynowa kontrola techniczna omawianego podzespołu.

https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/serwis-oferta-specjalna.html

akcja serwisowa bmw

Koncern BMW dba w najwyższym stopniu o bezpieczeństwo swoich klientów i innych użytkowników ruchu, dlatego diagnozowane wady fabryczne, wiążą się automatycznie z uruchomieniem dobrze zorganizowanej akcji technicznej. Każda akcja serwisowa BMW to dla kierowców minimalna niedogodność i krótki czas unieruchomienia pojazdu, w trakcie bezpłatnej wizyty naprawczej, wykwalifikowani mechanicy, dokonują odpowiednich kontroli i ewentualnej wymiany uszkodzonego podzespołu. Przy usterkach niezagrażających bezpieczeństwu kierowcy informowani są o konieczności naprawy danego elementu podczas kolejnych wizyt serwisowych. Omawiana akcja serwisowa BMW dotyczy układu recyrkulacji spalin, jego nieszczelność zdaniem producenta podwyższa zagrożenie pożarowe, jednak ryzyko jest znikome. Auta kupione z drugiej ręki czy poza granicami kraju również objęte są omawianymi wizytami serwisowymi, co jest cenną informacją dla nabywców.

https://antyweb.pl/wielka-akcja-serwisowa-bmw/

płonące bmw

Niesprawny moduł EGR jest odpowiedzialny za płonące BMW w zgłaszanych, odosobnionych przypadkach, stąd wdrożona w życie akcja serwisowa, ma za zadanie wyeliminowanie tego problemu. Jak potwierdzają inżynierowie z tego bawarskiego koncernu motoryzacyjnego, zagrożenie samozapłonem auta jest niewielkie, jednak zasadna jest szybka wizyta w autoryzowanym punkcie ASO, aby pozbyć się wszelkich wątpliwości i niepokojów. Wykwalifikowani mechanicy dokonają rygorystycznych kontroli technicznych, po ich przeprowadzeniu zostanie podjęta decyzja, o ewentualnej wymianie całego modułu. Płonące BMW to epizodyczne wydarzenia, do pożaru silnika dochodzi niezwykle rzadko, a w stwierdzonych przypadkach, żadna z osób nie doznała obrażeń, co potwierdza małe zagrożenie dla bezpieczeństwa. Z bezpłatnych akcji przywoławczych mogą skorzystać również kierowcy dokonujący zakupu auta z rynku wtórnego oraz z zagranicznych salonów.

www.przyczepywolica.pl

przyczepki na resorach

Przedsiębiorstwem, które rozpoczęło swoją działalność w 1999 roku i które to specjalizuje się w dostarczaniu takich rozwiązań jak np. przyczepki na resorach, jest Przyczepy Wolica. Prezentowana firma od początku swojej działalności konsekwentnie realizowała stawiane sobie cele, dążąc tym samym do ciągłego rozwoju. Stad też posiada solidną pozycję na rynku, ciesząc się jednocześnie zaufanie ze strony swoich klientów. W 2012 roku, o czym warto powiedzieć, firma Przyczepy Wolica zdecydowała się na otworzenie sklepu internetowego. Dzięki temu zabiegowi obecnie jest w stanie dotrzeć do szerszej liczby potencjalnych odbiorców z całego kraju, dostarczając im tym samym takie rozwiązania jak np. wymienione wyżej przyczepki na resorach. Opisywane przedsiębiorstwo z myślą o swoich klientach regularnie wzbogaca swoją ofertę, w której to znaleźć można tylko i wyłącznie najwyższej jakości przyczepy. Dlatego też klienci mogą być pewni, że nabywają sprawdzone, trwałe, wydajne, wytrzymałe i niezawodne rozwiązania, które dostępne są w przystępnych cenach.

Najlepszy przewóz towarów na różnych drogach

brak zdjęcia

Jesteśmy firmą, która od wielu lat oferuje Wam przewóz ładunków drobnicowych, sypkich i wielu innych na drogach krajowych i międzynarodowych. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego zawsze wszystkie zlecenia wypełniamy solidnie i rzetelnie. Przewóz ładunków drobnicowych to doskonała propozycja dla firm, którym nie spieszy się z dostarczeniem ładunku w szybkim czasie. Jest to również doskonała propozycja pozwalająca na oszczędności w firmie. Dzięki temu będziecie pewni, że Wasz ładunek zostanie dowieziony na miejsce, jednak nastąpi to w trochę późniejszym czasie niż normalna, wielka dostawa.

Atrakcyjne modele aut z Niemiec

brak zdjęcia

Nasza firma sprowadza na polski rynek dobre używane samochody z zagranicy. Często procedura sprowadzenia auta z Niemiec czy innego kraju europejskiego jest bardzo skomplikowana, a dzięki usługom naszej firmy można szybko i sprawnie zakupić pożądany model samochodu. Na zlecenie klientów wykonujemy nie tylko transport, ale także realizujemy wszelkie formalności związane z importem auta (procedura sprowadzenia auta z Niemiec obejmuje m.in. opłaty skarbowe oraz rejestrację). W naszej ofercie można znaleźć zarówno popularne, jak i mniej pożądane modele samochodów także z innych krajów - np. ze Szwecji.

Najwyzszej klasy profesjonalne opony

brak zdjęcia

Nasza wyjątkowa firma już od wielu lat zajmuje się profesjonalną produkcją oraz dystrybucją najwyższej klasy opon. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi najwyższej klasy wytrzymałości opony ciężarowe, które przeznaczone są do zastosowania w pojazdach o dużych gabarytach, które przewożą ciężkie ładunki. Produkowane przez nas opony charakteryzują się odpowiednią głębokością bieżnika, co gwarantuje pełną kontrolę nad kierowanym pojazdem, nawet w czasie ulewnych deszczy. Nie bez znaczenia dla jakości produktu jest również doskonale dobrany skład, którym odznaczają się produkowane przez niezwykłą firmę Continental opony ciężarowe. Do produkcji naszych wyrobów używamy jedynie wysokiej jakości materiałów, które pochodzą jedynie ze sprawdzonych źródeł.

Klocki hamulcowe? Sprawdź naszą ofertę!

brak zdjęcia

Bardzo ważnym elementem układu hamulcowego są klocki hamulcowe. Warszawa jest miastem, w którym znajdziemy wiele sklepów i firm, które zajmują się sprzedażą tego produktu. Dzięki klockom możemy zmniejszyć prędkość auta lub całkowicie je zatrzymać. Niewątpliwie jest to jeden z najważniejszych elementów w naszym samochodzie, ponieważ od jego dobrej dyspozycji zależy bezpieczeństwo nasze, naszych pasażerów oraz innych uczestników drogowych. Warto zatem dbać o bezpieczeństwo, o nasze auto i regularnie wymieniać klocki hamulcowe. Warszawa jest bardzo dużym miastem i bez problemu każdy znajdzie w nim produkt, którego będzie potrzebował. Ceny za klocki są różnorodne, w zależności od tego jakiej firmy produkt kupimy itd. Zatem o szczegóły najlepiej pytać w sklepach. Sprzedawcy chętnie doradzają klientom podczas wyboru, także spokojnie można udać się do sklepu i zakupić odpowiednie klocki hamulcowe.

Bezpieczeństwo uczestników podczas imprezy masowej

brak zdjęcia

Każdy organizator imprezy masowej musi sobie uzmysłowić, że odpowiada nie tylko za to, aby goście dobrze się bawili, ale też za ich bezpieczeństwo. Nigdy nie można przewidzieć czy któremuś uczestnikowi nie będzie trzeba udzielić pomocy medycznej, dlatego lepiej być przygotowanym na takie problemy. Nie oznacza to na szczęście dużych wydatków, które mogłyby zagrozić budżetowi imprezy. Wystarczy wybrać zabezpieczenie medyczne imprez. Warszawa ma firmę, która oferuje je w przystępnych cenach. Z jej usług korzystają regularnie zarówno organizatorzy małych imprez jak i tych naprawdę dużych, które cieszą się ogromną popularnością. W zależności od tego jak wiele osób pojawi się na imprezie, zabezpieczenie może wyglądać nieco inaczej. Na szczęście tych informacji oraz niezbędnych porad udzieli zabezpieczenie medyczne imprez. Warszawa nie jest jednak jedynym miastem, które może skorzystać z takiej pomocy medycznej podczas różnego rodzaju festiwali i koncertów, gdyż usługa jest dostępna dla każdego klienta.

http://www.alkaro.com.pl/transport-przewoz-ladunkow-niebezpiecznych

transport ładunków niebezpiecznych

Korzystając z okazji prezentujemy Ci wizytówkę naszej firmy i chcemy Cię zapewnić, że logistyką zajmujemy się już od wielu lat. Mamy za sobą wiele udanych zleceń, dobrze wiemy jak spełniać oczekiwania klientów i potrafimy dopasować ofertę do ich potrzeb. Nasze usługi adresowane są między innymi do mniejszych i większych firm, ale także do klientów indywidualnych. Jeśli więc jesteś przedsiębiorcą i jeżeli interesuje Cię transport ładunków niebezpiecznych, to zapraszamy do kontaktu. Możemy Cię zapewnić, że dysponujemy odpowiednią flotą samochodów, mamy spore doświadczenie i wiemy jak przewozić różne towary. Nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością i przystępnymi cenami. Działamy przez siedem dni w tygodniu i najszybciej jak to możliwe realizujemy wszystkie zlecenia. Polecamy Ci nasz transport ładunków niebezpiecznych i gwarantujemy, że dotrzymamy umówionych terminów. Jeśli chcesz nas bliżej poznać, to zapraszamy na stronę.

Usługi fachowego ustawiania zbieżności kół

brak zdjęcia

JT Serwis to wrocławski warsztat motoryzacyjny, proponujący również kompleksowe usługi wulkanizacyjne, do których zaliczane jest też geometria kół. Wrocław i okolice - z tego obszaru zgłasza się największa grupa kierowców, zainteresowanych ponadto wymianą płynów eksploatacyjnych, usuwaniem usterek z układu hamulcowego czy silnikowego. Ustawianie zbieżności kół to niezwykle istotna praca, która powinna być regularnie wykonywana w pojazdach, dla zachowania optymalnego poziomu bezpieczeństwa na drodze. W omawianym warsztacie geometria kół (Wrocław) ustawiana jest z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, co gwarantuje idealne ustawienia, pozwalające na płynną i niczym niezakłóconą jazdę. Termin przeprowadzenia usług wulkanizacyjnych lub innych z oferty tego warsztatu, możemy ustalić drogą telefoniczną lub podczas osobistej wizyty. Z zaoferowanego standardu usług, z pewnością będziemy usatysfakcjonowani.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2