http://www.domedica.pl/14/przewoz-niepelnosprawnych

przewóz niepełnosprawnych warszawa

Nasza firma dysponuje wysokiej jakości karetką medyczną, która pozwala na szybki i bezpieczny transport chorych i przewóz niepełnosprawnych. Warszawa jest głównym miejscem naszego działania, ale realizujemy transporty medyczne także poza tym miastem. Oferujemy przewozy wysokiej jakości karetką, w której znajduje się niezbędny sprzęt zgodny z obowiązującymi standardami w służbie zdrowia (w tym w zakresie ratownictwa medycznego). Zatrudniamy pracowników z dużym doświadczeniem, którzy dbają o bezpieczeństwo pacjentów przewożonych naszą karetką. W ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem cieszy się usługa, jaką jest przewóz niepełnosprawnych. Warszawa to dobry rynek w tym zakresie z uwagi na dużą liczbę osób niepełnosprawnych, którzy często wymagają przewozu specjalistycznym pojazdem. Oferujemy dogodne warunki, możliwość przejazdu w pozycji leżącej oraz opiekę ze stronnych naszych pracowników.

https://motoryzacja.wnp.pl/europejska-akcja-przywolawcza-bmw-obejmie-324-tys-samochodow,328360_1_0_0.html

płonące bmw

Często dopiero po wyjeździe pojazdu z salonu producent stwierdza wadę fabryczną, w przypadku usterki zagrażającej bezpieczeństwu koncern motoryzacyjny, zmuszony jest rozpocząć akcję serwisową. Płonące BMW to odosobnione przypadki w skali całego świata, jednak producent diagnozujący problem w postaci nieszczelnego układu recyrkulacji spalin, rozpoczął zakrojoną na szeroką skalę akcję przywoławczą. Tylko w naszym kraju przedstawiana akcja rozciąga się na ponad dziewiętnaście tysięcy samochodów osobowych, z silnikami czterocylindrowymi i sześciocylindrowymi diesla, już teraz można ustalać terminy wizyt w najbliższych autoryzowanych punktach ASO. Płonące BMW to znikomy problem, w punktach serwisowych przeprowadzana jest najpierw rutynowa kontrola techniczna omawianego podzespołu.

https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/serwis-oferta-specjalna.html

akcja serwisowa bmw

Koncern BMW dba w najwyższym stopniu o bezpieczeństwo swoich klientów i innych użytkowników ruchu, dlatego diagnozowane wady fabryczne, wiążą się automatycznie z uruchomieniem dobrze zorganizowanej akcji technicznej. Każda akcja serwisowa BMW to dla kierowców minimalna niedogodność i krótki czas unieruchomienia pojazdu, w trakcie bezpłatnej wizyty naprawczej, wykwalifikowani mechanicy, dokonują odpowiednich kontroli i ewentualnej wymiany uszkodzonego podzespołu. Przy usterkach niezagrażających bezpieczeństwu kierowcy informowani są o konieczności naprawy danego elementu podczas kolejnych wizyt serwisowych. Omawiana akcja serwisowa BMW dotyczy układu recyrkulacji spalin, jego nieszczelność zdaniem producenta podwyższa zagrożenie pożarowe, jednak ryzyko jest znikome. Auta kupione z drugiej ręki czy poza granicami kraju również objęte są omawianymi wizytami serwisowymi, co jest cenną informacją dla nabywców.

https://antyweb.pl/wielka-akcja-serwisowa-bmw/

płonące bmw

Niesprawny moduł EGR jest odpowiedzialny za płonące BMW w zgłaszanych, odosobnionych przypadkach, stąd wdrożona w życie akcja serwisowa, ma za zadanie wyeliminowanie tego problemu. Jak potwierdzają inżynierowie z tego bawarskiego koncernu motoryzacyjnego, zagrożenie samozapłonem auta jest niewielkie, jednak zasadna jest szybka wizyta w autoryzowanym punkcie ASO, aby pozbyć się wszelkich wątpliwości i niepokojów. Wykwalifikowani mechanicy dokonają rygorystycznych kontroli technicznych, po ich przeprowadzeniu zostanie podjęta decyzja, o ewentualnej wymianie całego modułu. Płonące BMW to epizodyczne wydarzenia, do pożaru silnika dochodzi niezwykle rzadko, a w stwierdzonych przypadkach, żadna z osób nie doznała obrażeń, co potwierdza małe zagrożenie dla bezpieczeństwa. Z bezpłatnych akcji przywoławczych mogą skorzystać również kierowcy dokonujący zakupu auta z rynku wtórnego oraz z zagranicznych salonów.

www.przyczepywolica.pl

przyczepki na resorach

Przedsiębiorstwem, które rozpoczęło swoją działalność w 1999 roku i które to specjalizuje się w dostarczaniu takich rozwiązań jak np. przyczepki na resorach, jest Przyczepy Wolica. Prezentowana firma od początku swojej działalności konsekwentnie realizowała stawiane sobie cele, dążąc tym samym do ciągłego rozwoju. Stad też posiada solidną pozycję na rynku, ciesząc się jednocześnie zaufanie ze strony swoich klientów. W 2012 roku, o czym warto powiedzieć, firma Przyczepy Wolica zdecydowała się na otworzenie sklepu internetowego. Dzięki temu zabiegowi obecnie jest w stanie dotrzeć do szerszej liczby potencjalnych odbiorców z całego kraju, dostarczając im tym samym takie rozwiązania jak np. wymienione wyżej przyczepki na resorach. Opisywane przedsiębiorstwo z myślą o swoich klientach regularnie wzbogaca swoją ofertę, w której to znaleźć można tylko i wyłącznie najwyższej jakości przyczepy. Dlatego też klienci mogą być pewni, że nabywają sprawdzone, trwałe, wydajne, wytrzymałe i niezawodne rozwiązania, które dostępne są w przystępnych cenach.

Najlepszy przewóz towarów na różnych drogach

brak zdjęcia

Jesteśmy firmą, która od wielu lat oferuje Wam przewóz ładunków drobnicowych, sypkich i wielu innych na drogach krajowych i międzynarodowych. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego zawsze wszystkie zlecenia wypełniamy solidnie i rzetelnie. Przewóz ładunków drobnicowych to doskonała propozycja dla firm, którym nie spieszy się z dostarczeniem ładunku w szybkim czasie. Jest to również doskonała propozycja pozwalająca na oszczędności w firmie. Dzięki temu będziecie pewni, że Wasz ładunek zostanie dowieziony na miejsce, jednak nastąpi to w trochę późniejszym czasie niż normalna, wielka dostawa.

Atrakcyjne modele aut z Niemiec

brak zdjęcia

Nasza firma sprowadza na polski rynek dobre używane samochody z zagranicy. Często procedura sprowadzenia auta z Niemiec czy innego kraju europejskiego jest bardzo skomplikowana, a dzięki usługom naszej firmy można szybko i sprawnie zakupić pożądany model samochodu. Na zlecenie klientów wykonujemy nie tylko transport, ale także realizujemy wszelkie formalności związane z importem auta (procedura sprowadzenia auta z Niemiec obejmuje m.in. opłaty skarbowe oraz rejestrację). W naszej ofercie można znaleźć zarówno popularne, jak i mniej pożądane modele samochodów także z innych krajów - np. ze Szwecji.

Najwyzszej klasy profesjonalne opony

brak zdjęcia

Nasza wyjątkowa firma już od wielu lat zajmuje się profesjonalną produkcją oraz dystrybucją najwyższej klasy opon. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi najwyższej klasy wytrzymałości opony ciężarowe, które przeznaczone są do zastosowania w pojazdach o dużych gabarytach, które przewożą ciężkie ładunki. Produkowane przez nas opony charakteryzują się odpowiednią głębokością bieżnika, co gwarantuje pełną kontrolę nad kierowanym pojazdem, nawet w czasie ulewnych deszczy. Nie bez znaczenia dla jakości produktu jest również doskonale dobrany skład, którym odznaczają się produkowane przez niezwykłą firmę Continental opony ciężarowe. Do produkcji naszych wyrobów używamy jedynie wysokiej jakości materiałów, które pochodzą jedynie ze sprawdzonych źródeł.

Klocki hamulcowe? Sprawdź naszą ofertę!

brak zdjęcia

Bardzo ważnym elementem układu hamulcowego są klocki hamulcowe. Warszawa jest miastem, w którym znajdziemy wiele sklepów i firm, które zajmują się sprzedażą tego produktu. Dzięki klockom możemy zmniejszyć prędkość auta lub całkowicie je zatrzymać. Niewątpliwie jest to jeden z najważniejszych elementów w naszym samochodzie, ponieważ od jego dobrej dyspozycji zależy bezpieczeństwo nasze, naszych pasażerów oraz innych uczestników drogowych. Warto zatem dbać o bezpieczeństwo, o nasze auto i regularnie wymieniać klocki hamulcowe. Warszawa jest bardzo dużym miastem i bez problemu każdy znajdzie w nim produkt, którego będzie potrzebował. Ceny za klocki są różnorodne, w zależności od tego jakiej firmy produkt kupimy itd. Zatem o szczegóły najlepiej pytać w sklepach. Sprzedawcy chętnie doradzają klientom podczas wyboru, także spokojnie można udać się do sklepu i zakupić odpowiednie klocki hamulcowe.

http://www.domedica.pl/8/zabezpieczenie-medyczne-imprez-masowych

zabezpieczenie medyczne imprez warszawa

Każdy organizator imprezy masowej musi sobie uzmysłowić, że odpowiada nie tylko za to, aby goście dobrze się bawili, ale też za ich bezpieczeństwo. Nigdy nie można przewidzieć czy któremuś uczestnikowi nie będzie trzeba udzielić pomocy medycznej, dlatego lepiej być przygotowanym na takie problemy. Nie oznacza to na szczęście dużych wydatków, które mogłyby zagrozić budżetowi imprezy. Wystarczy wybrać zabezpieczenie medyczne imprez. Warszawa ma firmę, która oferuje je w przystępnych cenach. Z jej usług korzystają regularnie zarówno organizatorzy małych imprez jak i tych naprawdę dużych, które cieszą się ogromną popularnością. W zależności od tego jak wiele osób pojawi się na imprezie, zabezpieczenie może wyglądać nieco inaczej. Na szczęście tych informacji oraz niezbędnych porad udzieli zabezpieczenie medyczne imprez. Warszawa nie jest jednak jedynym miastem, które może skorzystać z takiej pomocy medycznej podczas różnego rodzaju festiwali i koncertów, gdyż usługa jest dostępna dla każdego klienta.

http://www.alkaro.com.pl/transport-przewoz-ladunkow-niebezpiecznych

transport ładunków niebezpiecznych

Korzystając z okazji prezentujemy Ci wizytówkę naszej firmy i chcemy Cię zapewnić, że logistyką zajmujemy się już od wielu lat. Mamy za sobą wiele udanych zleceń, dobrze wiemy jak spełniać oczekiwania klientów i potrafimy dopasować ofertę do ich potrzeb. Nasze usługi adresowane są między innymi do mniejszych i większych firm, ale także do klientów indywidualnych. Jeśli więc jesteś przedsiębiorcą i jeżeli interesuje Cię transport ładunków niebezpiecznych, to zapraszamy do kontaktu. Możemy Cię zapewnić, że dysponujemy odpowiednią flotą samochodów, mamy spore doświadczenie i wiemy jak przewozić różne towary. Nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością i przystępnymi cenami. Działamy przez siedem dni w tygodniu i najszybciej jak to możliwe realizujemy wszystkie zlecenia. Polecamy Ci nasz transport ładunków niebezpiecznych i gwarantujemy, że dotrzymamy umówionych terminów. Jeśli chcesz nas bliżej poznać, to zapraszamy na stronę.

Usługi fachowego ustawiania zbieżności kół

brak zdjęcia

JT Serwis to wrocławski warsztat motoryzacyjny, proponujący również kompleksowe usługi wulkanizacyjne, do których zaliczane jest też geometria kół. Wrocław i okolice - z tego obszaru zgłasza się największa grupa kierowców, zainteresowanych ponadto wymianą płynów eksploatacyjnych, usuwaniem usterek z układu hamulcowego czy silnikowego. Ustawianie zbieżności kół to niezwykle istotna praca, która powinna być regularnie wykonywana w pojazdach, dla zachowania optymalnego poziomu bezpieczeństwa na drodze. W omawianym warsztacie geometria kół (Wrocław) ustawiana jest z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, co gwarantuje idealne ustawienia, pozwalające na płynną i niczym niezakłóconą jazdę. Termin przeprowadzenia usług wulkanizacyjnych lub innych z oferty tego warsztatu, możemy ustalić drogą telefoniczną lub podczas osobistej wizyty. Z zaoferowanego standardu usług, z pewnością będziemy usatysfakcjonowani.

Gdzie najprościej kupić części do skuterów

brak zdjęcia

Zastanawiasz się nad tym, jaki sklep z częściami do skuterów wybrać? Zdecydowanie warto jest pamiętać o tym, że nasze przedsiębiorstwo w tym zakresie posiada ogrom doświadczeń, z których możesz śmiało korzystać. Na pewno warto jest sprawdzić nasz sklep z częściami do skuterów, ponieważ może się on okazać dokładnie tym, czego ci potrzeba. Zdecydowanie warto jest pamiętać o tym, że nasza firma realizuje takie projekty od bardzo dawna, dlatego możesz nam zaufać – mamy dobrych dostawców, dlatego nasz sklep z częściami do skuterów oferuje wyłącznie wysokiej klasy, bezawaryjne rozwiązania. Wszystko możesz kupić na stronie internetowej, dlatego takie części łatwo i prosto wykorzystasz, zgodnie ze swoimi potrzebami. Sprawdź nas koniecznie a łatwo przekonasz się, jak wiele możliwości w ten sposób możesz zyskać.

https://dworzeconline.pl/szukaj

wyszukiwarka połączeń międzynarodowych

Nasza portal internetowy to jeden z najbardziej profesjonalnych centrów informacji internetowej o przejazdach autobusowych i autokarowych. Jest to zarówno portal informacyjny, biletowy, jak też wysokiej jakości wyszukiwarka połączeń międzynarodowych i krajowych. Dzięki naszej stronie istnieje możliwość znalezienia niemal wszystkich najbardziej popularnych linii autobusowych w kraju, wraz z opisem warunków przewozu, informacją o przewoźnikach czy trasach przejazdu. W ostatnim czasie rozwija się wyszukiwarka połączeń międzynarodowych, z uwagi na rosnące zainteresowanie klientów przewozami zagranicznymi (przede wszystkim do takich krajów jak Niemcy, Ukraina czy Białoruś). W naszej ofercie znajdują się także bardzo atrakcyjne bilety, możliwe do zakupienia online. Coraz większa liczba przewoźników decyduje się na zamieszczanie swojej oferty na naszym portalu, dzięki czemu rośnie jego popularność wśród pasażerów autobusów w kraju.

Szybki, niedrogi samochodowy transport Włochy

brak zdjęcia

Dzisiejszy świat to jedna wielka globalna wioska. Obecnie podróżujemy częściej i dalej niż jeszcze dziesięć lat temu. Przemieszczają się nie tylko ludzie, ale również wielka ilość towarów. Nasza firma już od kilkunastu lat specjalizuje się w spedycji i organizuje transport. Włochy to jedno z bardzo wielu miejsc gdzie nasze samochody systematycznie się pojawiają.Transport drogowy i międzynarodowy to nasza specjalność i domena. Jesteśmy rzetelni, terminowi i odpowiedzialni. Posiadamy nowoczesne, szybkie i wytrzymałe samochody, a nasi kierowcy to wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim stażem pracy za kółkiem. Polecamy szybki i niedrogi transport. Włochy to ostatnio bardzo dobre miejsce, do których organizuje się coraz więcej wyjazdów spedycyjnych. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą, dzięki ktorej poznasz możliwości naszego taboru drogowego. zapewniamy wysoki standard usług w atrakcyjnej cenie.

Zakup samochodów sportowych w niskich cenach

porsche macan

Międzynarodowa sieć sprzedaży samochodów luksusowych Select-Automotive umożliwia zainteresowanym kierowcom także zakup, na preferencyjnych warunkach modelu Porsche Macan, zapewniającego najwyższą jakość płynącą z jazdy, ekonomię zastosowanych rozwiązań oraz ponadprzeciętne osiągi. Wyróżniony dystrybutor jest sprawdzonym dealerem motoryzacyjnym, z kilkunastoletnim doświadczeniem, pośredniczącym w transakcjach, w dziesiątkach krajów europejskich. Wybierając Porsche Macan czy inny proponowany przez rzeczonego dystrybutora model otrzymujemy możliwość skorzystania z jednej z dogodnych form finansowania. Do rozpoczęcia procedury dotyczącej sprowadzenia wybranego samochodu wystarczy dziesięć procent wkładu własnego, resztę sfinansujemy w wybrany przez siebie sposób, najczęściej jest to leasing firmowy lub kredyt samochodowy. Całą transakcję wieńczy podpisanie szczegółowej umowy z autoryzowanym dealerem, uwzględniającej termin dostarczenia auta.

Podaruj dziecku mały quad - spraw mu radość

brak zdjęcia

Trudno nam wyobrazić sobie życie bez samochodów, bez ułatwień jakie nam dają, tak samo mają nasze dzieci, które od najmłodszych lat otoczone są motoryzacją - samochodami, motorami, autobusami, ciężarówkami, tramwajami. I tak samo jak my marzą o tym by szybko zasiąść za kierownicą. Pojazdy dla dzieci sprawiają, że nie trzeba czekać długo by zacząć jeździć skuterem, quadem. Jeśli Twoje dziecko też ma takie marzenia znajdź w internecie firmę Jan-Mar. Tam znajdziesz pojazdy dla dzieci - mini skutery, małe quady i mini motory crossowe. Są one przeznaczone specjalnie dla dzieci, mniejsze, lżejsze, ale i wolniejsze. To jednak nie sprawia, że dzieciaki nie mają frajdy. Oczywiście musimy zadbać o ich bezpieczeństwo, o to by jeździły w bezpiecznym terenie, by miały zawsze na głowach kaski, by uważały na siebie i innych, oczywiście nie tracąc nic z dobrej zabawy. Jeśli wiec masz małego pasjonata motoryzacji w domu, nie czekaj, kup dla niego pojazd, mniejszy, bezpieczniejszy, ale za to wymarzony i wyczekany.

Wynajem samochodów Kraków, Katowice, Warszawa

brak zdjęcia

Nie wiesz, która firma funkcjonuje jako wypożyczalnia samochodów? Kraków posiada w swoim mieście naszą firmę Awos rent a car, w której oferujemy wynajem różnego rodzaju samochodów. Mamy do dyspozycji zarówno samochody luksusowe, jak i sportowe czy terenowe. Dysponujemy również samochodami większymi takimi jak busy, dla całych grup przyjaciół czy większej rodziny, która podróżuje po kraju. Z naszych usług korzystają zarówno osoby indywidualne, które podróżują w celach wycieczkowych i rekreacyjnych, jak również przedsiębiorcy, którzy potrzebują luksusowego auta dla siebie na spotkania biznesowe. Przedsiębiorcy wypożyczają również auta dla swoich pracowników, którzy muszą mieć auto do swojej dyspozycji, gdy wyjeżdżają do innego miasta do pracy w delegację. Teraz już wiesz jak funkcjonuje i dla kogo przeznaczona jest nasza wypożyczalnia samochodów. Kraków to niejedyne miasto w którym oferujemy nasz wynajem samochodów, ale również działamy jeszcze w Katowicach i Warszawie oraz podstawiamy auta na różne lotniska w tych miastach.

Wynajem samochodów luksusowych i sportowych. Pyrzowice

http://senala.pl/wypozyczalnia-samochodow-pyrzowice/

Poszukujesz firmy, która oferuje wynajem samochodów? Pyrzowice to jedno z kilku lotnisk, na które podstawiamy nasze samochody sportowe, luksusowe czy terenowe. Mamy do dyspozycji wiele auto osobowych, ale również jeśli podróżujesz całą rodziną to możemy dla twojej dyspozycji udostępnić większe auto rodzinne. Tak samo jest w przypadku grupy znajomych, gdy chcecie razem jeździć w więcej niż 5 osób, to możecie u nas wynająć busa, który pomieści wszystkich. Również nasze większe samochody są idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy poszukują pilnie samochodu dla swoich pracowników, którzy wyjeżdżają do pracy w delegację i potrzebują auta, aby móc swobodnie się poruszać po mieście. Tak właśnie funkcjonuje nasz wynajem samochodów. Pyrzowice jak widzisz posiadają odpowiednią flotę i pracowników, którzy mogą dostarczyć na lotnisko również samochód dla Ciebie. Wystarczy tylko zadzwonić i zamówić, a umowę można podpisać na miejscu w kilka minut.

Koła, ogumienie i inne części do wózków widłowych

brak zdjęcia

Firma Torus z Krakowa to ceniony dystrybutor części i akcesoriów do maszyn i pojazdów, w tym także do wózków widłowych. W ofercie tej firmy znaleźć można koła do wózków widłowych, które uważane są za element eksploatacyjny i podlegają okresowej wymianie albo wcześniejszej, gdy stwierdzi się ich przedwczesne zużycie. Podczas wymiany trzeba pamiętać o tym, że producent wózka wskazuje, jaki typ i rozmiar kół powinien być stosowany. Wózki widłowe są przeznaczone do podnoszenia i transportowania nawet bardzo ciężkich palet, które mogą ważyć po kilkaset kilogramów. To sprawia, że muszą być w idealnym stanie technicznym, aby zapewnić bezpieczeństwo. Dlatego w firmach, które wykorzystują wózki, specjalistyczny serwis dba o terminową wymianę ogumienia oraz takich elementów jak koła do wózków widłowych, uszczelnienia, płyny eksploatacyjne i wiele innych. Wózki masowo wykorzystuje się w centrach logistycznych, magazynach, zakładach produkcyjnych, hurtowniach i w wielu innych firmach.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1