Doskonały młot udarowy

brak zdjęcia

Jedną z najbardziej wymagających dziedzin gospodarki jest budownictwo. To ono właśnie nazywane jest kołem zamachowym gospodarki, gdyż generuje potrzebę zatrudniania specjalistów, jak również poszukiwania najlepszych narzędzi i maszyn budowlanych na rynku. Najbardziej charakterystycznym elementem każdej budowy lub remontu jest na przykład młot udarowy. Od jego jakości zależy szybkość i odpowiednie wykonanie wielu prac budowlanych, bez których nie byłoby możliwości ich dokończenia. Nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki współpracy z największymi producentami sprzętu budowlanego kupisz u nas nie tylko młot udarowy, ale również inne narzędzia niezbędne na każdym placu budowy. Wszystkie one wykonane są z wytrzymałych materiałów i posiadają długoletnie gwarancje producenta. Możesz więc być spokojny o ich wysoką jakość i niezawodność, które sprawdzą się w nawet najtrudniejszych zadaniach, spotkanych podczas budowy.

Projekty aranżacji wnętrz w Krakowie

brak zdjęcia

Jedną z najlepiej rozpoznawalnych pracowni architektonicznych na terenie Krakowa jest Smigna, gwarantująca najwyższej jakości klasyczne i nowoczesne dekoracje wnętrz, w najwyższym standardzie funkcjonalności, dopasowane do preferencji zleceniodawców. Stworzone w ten sposób nowoczesne mieszkanie (Kraków i cały region) będzie służyło nam swoimi praktycznie zaprojektowanymi wnętrzami o ponadprzeciętnej estetyce, przez długie lata. Do każdego zlecenia podchodzi się w tym biurze w sposób indywidualny, starając się w pełni zrozumieć oczekiwania stawiane przez klientów. Wykonanie każdego projektu aranżacyjnego poprzedza konsultacja z doświadczonym architektem, który na podstawie dostępnego budżetu poleca konkretne rozwiązania. Nowoczesne mieszkanie (Kraków) charakteryzuje się przede wszystkim funkcjonalnością, surowością wykończenia oraz minimalizmem, jeżeli chodzi o liczbę znajdujących się w nim dodatków czy mebli. Wybierając wspomnianą pracownię, możemy liczyć na ekspresowo zrealizowane zlecenie.

Wielkogabarytowe bramy szybkobieżne

brak zdjęcia

Bramy szybkobieżne stosowane są przede wszystkim w przemyśle jako zabezpieczania do rożnego rodzaju wjazdów. Dostępne są one także w wariancie specjalnym, przeznaczonym do bardzo częstego otwierania. Firma Twardowski produkuje bramy szybkobieżne pod praktycznie każdy rozmiar, także dla indywidualnie zaprojektowanych budynków o nietypowym świetle przejazdu do hal przemysłowych. Wszystkie te bramy spełniają normy Unii Europejskiej w zakresie certyfikacji CE i na pewno nie zawiodą w żadnych warunkach. Dostępne są one w wielu kolorach, zatem można je idealnie dobrać do każdego projektu architektonicznego.

Tanie studnie kanalizacyjne

brak zdjęcia

Jeśli posiadasz własny domek jednorodzinny, to z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest wyposażenie działki w rozwiązania umożliwiające odprowadzenie ścieków. Zaledwie kilkanaście lat wstecz prawie każdy dom wyposażony był w szambo. Obecnie rozwiązanie to uważane jest za przestarzałe, a co najważniejsze, zagrażające środowisku naturalnemu. Z myślą o ochronie środowiska oraz dostarczeniu na rynek innowacyjnych rozwiązań technicznych, powstała firma Wobet - Hydret. W asortymencie naszych wyrobów znajdziesz studnie kanalizacyjne, domowe oczyszczalnie ścieków, a także całą masę innych rozwiązań, które umożliwią ekologiczne odprowadzenie ścieków. Wobet - Hydret oferuje wyłącznie polskie produkty, odznaczające się wysokim stopniem odporności na uszkodzenia. Produkowane przez naszą firmę systemy oczyszczania spełniają wymogi PN i DIN. W prowadzonym przez nas sklepie internetowym bez problemu zakupisz studnie kanalizacyjne czy biopreparaty służące do oczyszczania ścieków. Oferujemy przystępne ceny i możliwość montażu zakupionych artykułów.

Króćce - ważny element instalacji kominowej

brak zdjęcia

Komin to ważny element każdego budynku. Ogólnie rzecz ujmując, komin to konstrukcja, której celem jest odprowadzanie spalin oraz innych gazów z pomieszczeń użytkowo-mieszkalnych. Warto pamiętać, że rozwiązanie to składa się z kilku ważnych elementów, które powinny ze sobą współgrać, tworząc spójną, funkcjonalną całość. Ważną funkcję w obrębie komina odgrywają króćce pomiarowe, które umożliwiają prawidłową ocenę składu usuwanych spalin. Alternatywa ta znajduje zastosowanie przede wszystkim w obrębie przemysłowych przewodów kominowych, choć można ją wykorzystywać także w budynkach mieszkalnych. Należy pamiętać, że króćce pomiarowe mogą mieć różny charakter. Różnice dotyczą przede wszystkim wielkości konkretnego rozwiązania oraz końcówki urządzenia pomiarowego. Króćce spalinowe stanowią element instalacji kominowej, dlatego też - podobnie jak inne elementy - powinny być wykonane z materiałów niepalnych, odpornych na czynniki zewnętrzne.

Nowoczesne kurtyny stosowane w przemyśle i nie tylko.

brak zdjęcia

Firma „MK- Went” posiada w swej ofercie kurtyny powietrzne. Podzielić je można na elektryczne, wodne i przeznaczone do montażu nad wysokimi wrotami. Kurtyny elektryczne przeznaczone są do zamontowania na ścianie nad otworami wejściowymi na wysokości 1,8 m do 3 m. Prędkość przepływu powietrza jaka jest w nich osiągana to 10 m/s u wylotu kurtyny. Dzieje się tak dlatego,ze zastosowano w niej specjalne łożyska, i dzięki temu utworzona została efektywna bariera ograniczająca utraty energii cieplnej. Urządzenie to jest bardzo ciche. Kurtyny powietrzne wodne posiadają nagrzewnicę wodną. Zamontowane mogą być pionowo obok drzwi albo nad nimi w sposób pionowy. Posiadają wodny wymiennik ciepła, podłączany do systemu centralnego ogrzewania. Z kolei kurtyny powietrzne przeznaczone do montażu nad wrotami stanowią najmocniejszy z rodzai. Posiadają trzy silniki dzięki czemu zapewniają skuteczne zabezpieczenie najwyższych bram magazynowych czy też w fabrykach.

bloczki betonowe mazowieckie

Producent betonu i wyrobów betonowych

Nasza firma to uznany w całym kraju producent betonu i wszelkiego rodzaju wyrobów betonowych jak na przykład bloczki betonowe. Mazowieckie to główny obszar naszego działania, ale chcemy tutaj podkreślić, że w swoje produkty wyposażamy także hurtownie z innych regionów naszego kraju. Tym samym, jeśli szukasz dobrego producenta betonu lub innych wyrobów betonowych, to firm KRUSZBUD będzie tutaj optymalnym wyborem. Nic więc i już dziś nieco bliżej przyjrzyj się ofercie naszej firmy. Znajdziesz tu między innymi znakomite bloczki betonowe. Mazowieckie nie ma drugiej takiej firmy. Warto postawić w tej dziedzinie na najlepszych.

Renowacja marmuru

brak zdjęcia

Marmur to jeden z najpiękniejszych kamieni znajdujący szerokie zastosowanie również w domu. Wykonane z niego parapety, blaty lub podłogi zachwycają. Jednak nawet one po czasie matowieją i stają się zszarzałe. Ratunkiem dla nich jest wtedy renowacja marmuru. To proces, który pozwoli Twoim kamiennym elementom wyposażenia domu odzyskać dawną świetność. Renowacja marmuru przeprowadzana przez specjalistów z firmy Krystalizacja jest niedrogą usługą, której efekty zaskoczą Cię bardzo pozytywnie. Nie musisz martwić się o zarysowania i zabrudzenia na podłodze lub blacie. Da się im przywrócić dawne, naturalne piękno.

Schody drewniane na www.drewnobud.com

brak zdjęcia

Nasza firma DREWNOBUD (www.drewnobud.com) oferuje Państwu najwyższej jakości schody drewniane (Wrocław), a także meble drewniane. Nasze produkty wykonujemy z najwyższej jakości litego drewna, co sprawia, że są one nie tylko trwałe i wytrzymałe, ale również niezwykle eleganckie oraz stylowe. Wykonujemy funkcjonalne i solidne schody drewniane (Wrocław) z poręczą nierdzewną, kutą lub drewnianą, Oferowane przez nas schody drewniane spełnią wszelkie wymagania, ponieważ łączą w sobie to co najważniejsze: wysoką jakość i funkcjonalność, elegancki wygląd, a także przystępną cenę! Zapraszamy do kontaktu!

http://www.ekodynamic.com.pl/pl/oferta/hale_przemyslowo_magazynowe.html

tereny przemysłowe

Przedsiębiorstwo Ekodynamic zajmuje się produkcją, budową i instalacją hal namiotowych oraz zabudowy stałej na tereny przemysłowe. Firma posiada rozległe kontakty handlowe w Polsce a także odbiorców z całej Unii Europejskiej. Produkowane hale namiotowe posiadają wszelkie potrzebne certyfikaty bezpieczeństwa i z powodzeniem nadają się do organizacji imprez kulturalnych czy firmowych na świeżym powietrzu. Hale o charakterze stałym oferowane są na tereny przemysłowe do organizowania magazynów lub wdrażania produkcji pod dachem. Firma Ekodynamic chętnie współpracuje z kontrahentami z wielu branż i jest gotowa realizować niestandardowe projekty.

Projektowanie ogrodów dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych

brak zdjęcia

Marka "Zielona Wytwórnia" to niepowtarzalna i doświadczona pracownia architektury krajobrazu, która łączy pasję do różnorodnych terenów zielonych z niebywałym pokładami przedsiębiorczości. Obecnie te dwa elementy budują prestiż marki już od wielu lat. Projektowanie ogrodów (Kraków) jako wizytówka firmy cieszy się zainteresowaniem klientów indywidualnych i instytucjonalnych, dla których ważna jest symbioza z najbliższym otoczeniem. Poznanie oczekiwań odbiorców oraz ich uwzględnienie w procesie to element ceniony najbardziej. Projektowanie ogrodów (Kraków) to nie jedyna usługa, ponieważ marka jest odpowiedzialna również za całoroczną pielęgnację przestrzeni.

Nowoczesne renowacje okien realizowane w warsztacie bądź nieruchomości klienta

brak zdjęcia

Nowoczesne renowacje okien (Warszawa) to proces polegający na przywróceniu wartości i jakości stolarki okiennej. Działania mechaniczne, upływ czasu oraz warunki atmosferyczne niekiedy przyczyniają się do pogorszenia asortymentu. Pomocną dłoń w zakresie działań naprawczych wyciąga do zainteresowanych przedsiębiorstwo "Studio Drewna". Firma na fundamencie wieloletniego doświadczenia wyklarowała swój ciesielsko - stolarki profil. Wspomniane renowacje okien (Warszawa) obejmują wizję lokalną oraz dialog z klientem. Zaproponowane usługi mogą być wykonywane w warsztacie przedsiębiorstwa bądź w nieruchomości klienta.

http://fenster.bydgoszcz.pl/mala-architektura/

mała architektura

FENSTER już od ponad dekady realizuje zamówienia z zakresu montażu czy konserwacji elementów placów zabaw. Mała architektura nie kryje tajemnic przed specjalistami z bydgoskiej firmy. W okresie swojej działalności przedsiębiorstwo wykonało setki instalacji na terenie miasta województwa oraz kraju. Mała architektura nie tylko służy wypoczynkowi w miejscach publicznych ale również zapewnia interaktywną rozrywkę. Firma instaluje na placach zabaw moduły sprężynowe i przestrzenne, które w trakcie zabawy, pobudzają dziecko do odkrywania w sobie nowych możliwości i umiejętności manualnych. FENSTER realizuje również zamówienia dla szkół, które pragną w ramach projektu "Radosna Szkoła" udostępnić dzieciom miejsca do spędzania wolnego czasu. Więcej informacji na www.fenster.bydgoszcz.pl

http://www.duotech.pl/PL/oferta/profile.html

profile zamknięte

Przedsiębiorstwo Duotech z Zabrza od lat zajmuje się dystrybucją stali i elementów konstrukcyjnych, takich jak: profile zamknięte, rury, pręty, kształtowniki, blachy i inne wyroby hutnicze. Firma oferuje także usługi związane z przetwórstwem blach i innych materiałów metalowych. Duotech posiada długą tradycję w przetwórstwie i dystrybucji stali a jej pracownicy posiadają doświadczenie zdobyte wcześniej w krajowych hutach. Profile zamknięte oferowane są w kilku kształtach i rodzajach a dostawa wszystkich materiałów odbywa się transportem firmowym bez dodatkowych kosztów. Przedsiębiorstwo świadczy usługi na terenie całej Polski.

http://wolbram.pl

bramy olkusz

Firma Wolbram oferuje najlepsze rolety, okna, drzwi oraz bramy. Olkusz i okolice to główne miejsca ich sprzedaży. Coraz częściej jednak te wspaniałe elementy cieszą oko klientów z innych regionów Polski i świata. Bo tylko Wolbram to nowoczesne technologie i wysoka, jakość usług. A zatem coś, czego nie da Ci nikt inny. Tylko Wolbram wie jak połączyć oba elementy. Pozwala na to bogate, ponad 20 letnie doświadczenie firmy, które pozwala nazywać pracowników firmy Wolbram specjalistami, gdy chodzi o okna, rolety, drzwi lub bramy. Olkusz już wykorzystuje tą wiedzę. Dziś Wolbram chce ją wykorzystać również dla Ciebie. Wejdź na stronę www.wolbram.pl i już teraz zamów niezbędne dla siebie produkty a na pewno nie pożałujesz.

Ocieplanie od środka płytami termoizolacyjnymi

http://www.pir-pur.pl/budynek-mieszkalny/termoizolacja-sciany-od-wewnatrz

JAGA ROL to firma, która proponuje skorzystanie ze swoich usług - ocieplenie od środka. Płyty termoizolacyjne idealnie nadają się do ocieplenie budynku mieszkalnego, rolniczego, przemysłowego. Ocieplenie od środka pianką PUR i PIR daje idealne efekty. Posiadamy ogromne doświadczenie działając na polskim rynku termoizolacji. Cieszymy się gronem w pełni usatysfakcjonowanych klientów. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dzięki naszemu zapleczu technologicznemu, a także wykwalifikowanej kadrze. Jeśli są Państwo zainteresowani zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.pir-pur.pl

Moduły fotowoltaiczne Znshine z gwarancją wydajności

brak zdjęcia

Znshine jest międzynarodowym przedsiębiorstwem, świadczącym usługi na najwyższym poziomie w dziedzinie baterii słonecznych. Oferowane moduły fotowoltaiczne objęte są gwarancją PowerGuard, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie inwestycji klienta. Moduły fotowoltaiczne oferowane są w różnych kategoriach w zależności od przeznaczenia. Firma posiada baterie na systemy dachowe domów jednorodzinnych oraz dużych przedsiębiorstw przemysłowych. Oferowane ubezpieczenie PowerGuard dotyczy wydajności baterii, która w okresie pierwszych dziesięciu lat użytkowania nie może zejść poniżej 92 procent. Jest to wyjątkowa oferta w branży.

Wykonujemy docieplenia budynków w Liblinie i okolicach.

brak zdjęcia

Nasza firma powstała w roku 1999 i prowadzi sprzedaż i montaż stolarki PCV, aluminium, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Więcej informacji o naszej kulturze organizacyjnej znajdą Państwo na naszej stronie internetowej proalokna.pl . Posiadamy bardzo dobrą ekipę remontowo - budowlaną, która wykonuje docieplanie budynków. Lublin i okolice już nas poznali, czas by poznały nas także inne regiony Polski. Cały czas poszerzamy naszą działalność i jakość wykonywanych prac. Nasz zespół specjalistów cały czas podnosi swoje kompetencje przez szkolenia. Zlećcie nam docieplanie budynków. Lublin tutaj jest siedziba naszej firmy. Zapraszamy do współpracy.

Jednolite powierzchnie termoizolacyjne wykonywane są przez firmę Paskal

brak zdjęcia

Paskal jest przedsiębiorstwem świadczącym usługi instalacyjne w dziedzinie ogrzewania pianką poliuretanową. Izolacje natyskowe są wykonywane powszechnie na kontynencie amerykańskim, a obecnie wkraczają w granice Unii Europejskiej. Paskal stara się jak najlepiej reprezentować technologię termoizolacyjną swojego strategicznego partnera w branży, firmy Honter Company. Izolacje natyskowe spotykają się z uznaniem w branży budowlanej i ciepłowniczej, ponieważ posiadają wyjątkowe parametry fizyczne. Nie przepuszczają zimna do wnętrza domu tak, jak inne materiały, ponieważ pianka poliuretanowa tworzy jednolite powierzchnie termoizolacyjne.

Zaufaj już teraz firmie KRUSZ - BUD! To najlepsza ekipa remontowa w Warszawie!

brak zdjęcia

Solidna, profesjonalna a zarazem tania ekipa remontowa (Warszawa jako docelowe miejsce świadczenia usług) bardzo często jest nie lada wyzwaniem do znalezienia. Coraz częściej bowiem przedsiębiorcy stawiają na masowość a nie na jakość swoich usług. Zdecydowanie z tego trendu swoją aktywnością wyłamuje się firma KRUSZ - BUD. Podmiot ten bowiem swoje działania zawsze realizuje nader solidnie. Gdzie ich efekt końcowy zawsze budzi zachwyt. Bo to bez wątpienia kładąca również nacisk na estetykę wykonania ekipa remontowa. Warszawa choć jako miasto posiada wiele jednostek aktywnych w branży budowlanej, to ta bez wątpienia nie ma sobie równych. Pracujący tu fachowcy są znani z ogromnej staranności. To zaś wszystko sprawia, że zdecydowanie KRUSZ - BUD zasługuje na szczególne wyróżnienie i rekomendacje.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2