jsystems - informatyka dla pasjonatów

brak zdjęcia

Informatycy to nie tylko ludzie, którzy posiadają rozległą wiedzę z obszarów ich zainteresowania. To również pasjonaci, którzy we wpisywaniu kodu źródłowego danego programu widzą sposób na życie i dostarczanie swoim klientom wyjątkowych produktów. Pasja jednak nie wystarczy. W tej branży konieczna jest przede wszystkim pogłębiona wiedza. Dlatego właśnie nasi specjaliści przygotowali szereg szkoleń na platformy, takie jak na przykład windows, czy oracle. Kurs programowania nie powinien być pasmem wykładów. Informatyka powinna zachęcać przede wszystkim przykładami jej zastosowania. Tak też stworzone są nasze szkolenia na wiele platform (w tym oracle) Kurs informatyczny prowadzony jest przez doświadczonych praktyków i dostarczy państwu niezbędnej wiedzy.

akcent-edu.pl

angielski dla dzieci łódź

Nawet jeżeli w szkole podstawowej, do jakiej chodzi Twoja pociecha, jest język angielski, to i tak skorzystaj z propozycji Centrum Języków Obcych Akcent i zapisz dziecko na angielski dla dzieci. Łódź i łodzianie już od 2003 roku korzystają z pomocy porządnej szkoły językowej, która dziś naucza aż dwunastu języków. Ale Twoja pociecha ma jeszcze czas, aby poznać tajniki niemieckiego, włoskiego czy francuskiego. Dziś najlepszym rozwiązaniem będzie język angielski dla dzieci. Łódź - przy ulicy Żwirki 17 znajduje się siedziba godnej polecenia placówki, więc bez trudu dotrzecie na miejsce. Samochodem, tramwajem czy pieszo - Centrum Języków Obcych Akcent położone jest w sersu miasta. Spacer po zajęciach, zwłaszcza podczas słonecznej pogody, to przyjemność dla Ciebie i dziecka.

Liceum dla dorosłych w Poznaniu zaprasza

brak zdjęcia

Liceum dla dorosłych (Poznań) "Progres" serdecznie zachęca i gorąco zaprasza do skorzystania z najbardziej atrakcyjnej oferty edukacyjnej na rynku! Od wielu lat oferujemy nauczanie dla dorosłych, liczne kursy zawodowe oraz kwalifikacyjne dbając o najwyższą jakość naszych usług. Oferta szkoły "Progres" jest bardzo atrakcyjna, szczególnie, że z nauki w liceum dla dorosłych (Poznań) możesz skorzystać całkowicie za darmo! U nas nie znajdziesz żadnych ukrytych opłat za naukę, dlatego jeśli kiedyś nie udało Ci się ukończyć swojego liceum, to nie zwlekaj i zapisz się właśnie do nas! Gwarantujemy, że nauka w szkole "Progres" otworzy przez Tobą wiele nowych, cennych możliwości. Zapraszamy serdecznie do zapisów - już dziś! Szczegóły oferty można poznać na naszej stronie www.

Angielski dla dzieci - innowacyjnie

brak zdjęcia

Jeśli chcesz mądrze inwestować w edukację swojego malucha, to na pewno angielski dla dzieci jest wysoko na liście twoich priorytetów. Jeśli uważasz, że właśnie nadszedł czas na rozpoczęcie nauki języka, postaw na doświadczonego partnera. Wejdź na stronę: www.musicalenglish.eu i poznaj te wyśmienite zajęcia ruchowo-muzyczne dla maluchów, już od 6 miesiąca życia. Znajdziesz tu wygodną wyszukiwarkę, która pozwoli ci znaleźć namiary na miejsca w różnych miastach w Polsce, które oferują zajęcia prowadzone tą metodą. Jeśli uważnie zapoznasz się z zawartością strony, to zrozumiesz, że taki angielski dla dzieci to strzał w dziesiątkę.

Półkolonie dla dzieci z Warszawy i okolic

brak zdjęcia

Przed nami wakacje, a więc dla dzieci czas wolności. Niemniej jednak nawet w tym okres laby warto zadbać o to, aby nasze dzieci się nie nudziły. W takiej intencji tworzymy nasze półkolonie. Warszawa to miejsce, gdzie odbędzie się cała akcja, a więc w głównej mierze na organizowane przez nas półkolonie (Warszawa) zapraszamy w głównej mierze dzieci ze stolicy naszego kraju oraz te, które będą tutaj w tym czasie przebywały. A zaoferować możemy im naprawdę bardzo wiele. Zacznijmy od tego, że każdy uczestnik rozwinie tutaj swoje zdolności manualne. Warto jest postawić na rozwój własnego dziecka. Na pewno nie będzie one narzekało na nudę. Gwarantujemy sto procent satysfakcji.

Rozwojowe zabawy dla przedszkolaków

brak zdjęcia

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do dyrektorów i opiekunów w przedszkolach. Niezależnie, czy jest to przedszkole prywatne, czy też publiczne pomożemy ci w jego funkcjonowaniu. Co możemy ci w związku z tym zaoferować? Przede wszystkim zacznijmy od tego, że nasze materiały służą tak opiekunom jak i dzieciom. Dzięki nam poznasz nowe techniki zabawy dla dzieci w przedszkolu. I nie będzie to zwykła zabawa jaką znasz na co dzień. Nasze techniki zabawy dla dzieci w przedszkolu w efekcie końcowym dążą do rozwoju dzieci w takiej placówce. Jesteśmy pewni, że dzięki nam oferta twojego przedszkola tanie się bezkonkurencyjna na rynku. Zaufaj specjalistom.

Profesjonalne lekcje dla przyszłych muzyków

http://www.life4music.pl/

W młodym wieku wielu z nas myślało o tym, aby zostać zawodowym muzykiem. Oczywiście w końcowym efekcie marzenie to udaje się zrealizować tylko nielicznym. Mamy nadzieję, że dzięki naszej organizacji liczba muzyków zdecydowanie wzrośnie. Zapisać się do nas może każdy niezależnie od płci, wieku czy uprawianego zawodu. Czego w związku z tym możemy cie nauczyć? To już zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Zapewniamy tak naukę śpiewu jak i grę na różnych instrumentach. Między innymi lekcje perkusji. Warszawa ma wiele szkół muzycznych, ale to my jesteśmy najlepsi na lokalnym rynku. Tak lekcje perkusji (Warszawa) jak i każde z pozostałych zajęć odbywają się pod okiem specjalistów i muzyków, którzy na co dzień jeżdżą po trasach koncertowych.

Nauka za granicą już dziś dla każdego.

http://www.languageabroad.com.pl/home

Jeśli myślałeś o podciągnięciu się w nauce jakiegoś języka obcego, to mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjną ofertę. Nie od dzisiaj wiadomo, że najszybciej i najprzyjemniej człowiek się uczy, gdy może przebywać i na bieżąco szkolić oraz doskonalić upragniony element, w tym na przykład język. Swoim klientom oferujemy więc rozwiązanie, jakim jest profesjonalna i skuteczna nauka za granicą. Na własnej skórze możesz przeżyć przygodę życia i wreszcie nauczyć się języka. Nauka za granicą, to świetne rozwiązanie, jeśli zależy Ci nie tylko na teoretycznym szkoleniu, ale także możliwości sprawdzania się w środowisku w praktyce. Zapoznaj się z naszą ofertą kursów językowych: languageabroad.com.pl

Kursy na zawodowych przewoźników

brak zdjęcia

Wykonując zawód przewoźnika osób czy rzeczy należy posiadać odpowiednie kwalifikacje. Odpowiednim dokumentem potwierdzającym zdolności jest certyfikat kompetencji zawodowych. Testy przygotowywane są przez firmę Angra, która oferuje także swoim klientom kursy na przewoźnika. Po ukończeniu kursu każdy kursant przystępuje do egzaminu aby zdobyć certyfikat kompetencji zawodowych. Testy zaliczone są podstawą do wydania certyfikatu i sprawdzenia umiejętności kierowcy. Dzięki takim kompetencjom każdy kto otrzyma certyfikat jest upoważniony do transportu osób i rzeczy. Ponadto może kierować firmą w zakresie spedycji.

Najlepsze kursy językowe na każdą kieszeń

brak zdjęcia

Euro Alphabet to firma, o której mogło tylko pomarzyć miasto Lublin. Szkoła językowa oraz biuro tłumaczeń z prawdziwego zdarzenia, które jest w stanie bez najmniejszych problemów zrealizować wszystkie zlecenia. Dodatkowo zrobi to po niezwykle atrakcyjnych cenach z zachowaniem najwyższej, jakości i indywidualnego podejścia do tekstu oraz klienta. Da Ci wszystko, czego oczekujesz! Dlatego, też, jeżeli chcesz uczyć się języków obcych lub chcesz zlecić jakieś tłumaczenia to konieczne wykorzystaj do tego Lublin. Szkoła językowa i biuro tłumaczeń Euro Aplhabet będą najlepszą lokalizacją dla Twojego zlecenia.

Nauka poprzez zabawę - od najmłodszych lat

brak zdjęcia

Nie jest łatwo znaleźć dla swojego dziecka przedszkole. Kraków to miasto, w którym takich miejsc jest wiele, ale poza względami praktycznymi (na przykład położenie blisko domu lub pracy) liczy się także to, jaką metodą pracuje się w nich z dziećmi. Ziarenko to niepubliczne przedszkole waldorfskie, w którym indywidualność dziecka i jego potrzeby są stawiane na pierwszym miejscu. Nauka odbywa się poprzez zabawę, a podstawą jest dbałość o to, by dziecko zawsze miało poczucie bezpieczeństwa. Krakowskie Ziarenko zaprasza do swoich trzech placówek. Warto wybrać właśnie nasze przedszkole - Kraków, ul. Kozienicka 17, ul. Dobrego Pasterza 99a i ul. Zbydniowicka 1.

Certyfikat kompetencji zawodowych kurs

brak zdjęcia

Przewożenie osób oraz różnych towarów samochodami ciężarowymi wymaga posiadania odpowiednich kwalifikacji zawodowych. Każdy kierowca przewożący ludzi czy zajmujący się transportem rzeczy powinien posiadać certyfikat kompetencji zawodowych. Kurs umożliwiający zdobycie tych umiejętności oferowany jest przez firmę Angra. firma oferuje kursy jedno, dwu, trzy, cztero i pięciodniowe, po których kierowca ma egzamin i ubiega się o certyfikat kompetencji zawodowych. Kurs dostosowany jest do potrzeb klienta, a jego cena mieści się w przedziale od 400 do 1600zł. Po kusie można otrzymać dokumenty przewoźnika.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1